5.ples ŽFA

5ples 780x1100Vážení športoví priatelia,

po roku sa opäť pokúšame ako sa športovo hovorí „nakopnúť“ našu tradíciu v podobe organizovania plesu futsalistov, priateľov a známych. S plesmi sme začali v roku 2010 a po minuloročnej pauze veríme, že tento ročník bude úspešný minimálne ako tie predchádzajúce.

Ples sa uskutoční v Hornom Hričove v kultúrnych priestoroch pohostinstva „Z“, ktorého majiteľom je opora nášho seniorského družstva Erik Novisedlák. Tých, ktorí by si lámali hlavu s odvozom domov môžeme ubezpečiť, že bude pre nich zabezpečený v cene vstupenky.

Organizátori sa už tradične budú spoliehať na skvelú spoluprácu s posádkovým klubom v Martine, v ktorom pôsobia viaceré tanečné skupiny, ale aj iné kultúrne zoskupenia. Dlhoročnou a úspešnou šéfkou tohto klubu je PhDr. Alenka Drljača, ktorá bude tento rok náš ples aj moderovať. Čo sa programu týka viac prezrádzať nechceme, ale môžeme prezradiť, že zlatým klincom budú pôsobivé vystúpenia brazílskeho bojového tanca Capoeira. Chýbať nemôže ani futsalová súťaž pre naše dámy o „kráľovnú plesu“. O pol noci nasleduje tradičná tombola a potom už voľná zábava až do skorého rána pod krídlami skúseného DJ Korada.

Pre tých, ktorí sa už v minulosti nášho plesu zúčastnili prinášame v podobe týchto linkov spomienky na príjemné chvíle strávené v spoločnosti svojich priateľov. A tým, ktorí nad našim plesom len uvažujú prinášame menšie nahliadnutie:

galéria s fotkami: 4.ples   3ples   2.ples    1.ples

Tak neváhajte, žhavte telefón a oslovte svojich známych. Pokiaľ máte akékoľvek otázky ohľadom organizácie plesu, alebo si chcete rezervovať vstupenky tak nás môžete kontaktovať 0903 733 710.

Teší sa Vás celý kolektív Žilinskej Futsalovej Akadémie! 

5ples 780x1100